Районний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації повідомляє
Районний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації повідомляє

Поділитися новиною:

Районний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації повідомляє

Станом на 29 квітня на території Теофіпольського району за даними Теофіпольського районного лабораторного відділення Хмельницького міськміжрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр» зареєстровано з підозрою на COVID-19 1 особу в якої взято забір матеріалу для ПЛР-тесту із виявлення коронавірусу.

Контактні особи встановлюються, проводяться заходи з дезінфекції.

Кількість наявних тест-систем – 87, використано –13, взято 6 заборів матеріалу для ПЛР-тесту із виявлення COVID-19.

Всього на госпіталізації КНП «Теофіпольська ЦРЛ» знаходиться одна особа в якої діагностовано пневмонію середнього ступеня важкості.

Кількість осіб, що перебувають на самоізоляції – 24.

Протягом доби на контрольно-пропускному пункті на кордоні Теофіпольського та Лановецького району Тернопільської області перевірено 52 особи та 48 транспортних засобів.

Проведено 50 дезінфікуючих заходів: 1 – житлові приміщення, 3 – виробничі приміщення; 46 –інші споруди.

Здійснено контроль за  31 суб’єктами господарювання щодо проведення ними поточної дезінфекції приміщень та реалізації продуктів харчування в фасованому та ізольованому вигляді: 2- супермаркети, 8 – продовольчих магазинів; проінформовано 13 суб’єктів  господарювання, що беруть участь в реалізації продуктів харчування (у фасованому та ізольованому вигляді).

Створено 6 територіальних формувань ЦЗ із залученням громадських та волонтерських організацій для проведення санітарної обробки людей, до особового складу яких входить 14 осіб. Кількість засобів для проведення санітарної обробки становить: техніка – 4 одиниці, ручні ранцеві оприскувачі – 10 штук. Наявність дезінфікуючих засобів становить: бладінас - 300, хлорне вапно – 1370 кг., каустична сода – 11000 кг; маски – 7936, респіратори – 469.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6337 | Переглядів: 398Дата публікації: 15:31 29.04.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації