На порядку денному - ремонт доріг
На порядку денному - ремонт доріг

Поділитися новиною:

На порядку денному - ремонт доріг

29 квітня голова районної державної адміністрації Олена Ковцун провела робочу зустріч за участі заступника начальника служби автомобільних доріг у Хмельницькій області по експлуатації доріг Леоніда Гураля, заступника начальника ДП «Хмельницький облавтодор» Валентина Франчука, інженера відділу технічного контролю якості та новітніх технологій служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Надії Походощук, начальника філії «Теофіпольський райавтодор» ДП «Хмельницький облавтодор» Сергія Семенюка.

В ході наради-зустрічі Олена Ковцун наголосила, що ремонт доріг у Теофіпольському районі, є одним із болючих питань, яким стурбовані жителі району. Питання знаходиться  на постійному контролі керівництва районної державної адміністрації. Постійно проводиться моніторинг стану доріг загального користування місцевого та державного значення.

За підтримки народного депутата України Олени Копанчук та голови обласної державної адміністрації Дмитра Габінета на об’єкти будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програмою 3131090 у 2020 році виділено кошти:

- на вулиці і дороги комунальної власності у населених пунктах  (вул Польова, с.Новоставці Теофіпольський район вартість 1 144,68 тис.грн)

- на об’єкти поточного середнього ремонту автомобільних доріг автомобільні дороги місцевого значення (О 231606 (Ланівці – Лисогірка - Теофіполь) - Колісець км 7+200 - 12+200 вартість 20 000,00 тис.грн).

В процесі обговорення питань акцентувалась увага на те, що мережа  автомобільних  доріг  загального  користування в районі, так і в цілому по області,  була сформована ще за радянських часів і характеризується високою зношеністю і низькою міцністю. Дорожнє покриття більшості доріг вичерпало свій ресурс і потребує відновлення відповідно до сучасних навантажень та інтенсивності руху.

Наразі є багато факторів через які руйнується дорожнє покриття. Руйнування іде через комплекс різних порушень з боку перевізників та водіїв.

У Теофіпольському районі найпроблемнішою є а/д Т 20-12 Ланівці - Теофіполь, покриття якої перебуває у вкрай незадовільному стані, частково зруйноване саме полотно, місцями зруйноване узбіччя, що призводить до значного пониження дорожнього руху, зниження ресурсу автотранспорту. Саме тому, проводиться відповідна робота над комплексним вирішенням цієї проблеми.

По завершенню зустрічі здійснено виїзд та обстежено відрізок дороги  Т 20-12 (Ланівці-Лисогірка-Теофіполь). В ході обстеження даного відрізку дороги намічено шляхи вирішення даної проблеми. Зокрема, вже з травня місяця розпочнуться роботи по відрізку дороги Святець – Лисогірка.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6344 | Переглядів: 282Дата публікації: 17:06 29.04.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації
Версія для слабо- зорих