Вчасно реагуємо на колективні звернення громадян
Вчасно реагуємо на колективні звернення громадян

Поділитися новиною:

Вчасно реагуємо на колективні звернення громадян

За дорученням голови адміністрації Олени Ковцун посадові особи адміністрації Володимир Чавелюк та Галина Андрощук для негайного реагування на прохання жителів села Ільківці прибули об 11 годині 29 квітня 2020 року на сільське пасовище, де виник конфлікт з фермером, що пошкодив 17 числа зелені насадження та планує розорювати земельну ділянку.

В ході бесіди із жителями, представниками: сільської ради, Державної екологічної інспекції в Хмельницькій області, філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП» та ін. учасниками зустрічі встановлено, що колишнє пасовище, на яке сільський голова Олександр Лісовий подавав документи до Головного Управління Держгеокадастру у Хмельницькій області про надання дозволу на оформлення цієї площі для громадського пасовища, цим же ГУ Держгеокадастру передано в приватну власність учасникам АТО, зі зміною цільового призначення землі і всі 11 ділянок відповідно до договорів купівлі- продажу нотаріально переоформлені на інших громадян. Відповідно фермер, який надав копії витягів із державного реєстру речових прав на нерухоме майно, ними підтверджує право власності громадян на придбані земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Володимиром Чавелюком та Галиною Андрощук проаналізовано ситуацію, яка сталась, роз’яснено жителям права всіх сторін у цьому конфлікті та попереджено фермера, що приступати до використання (обробітку) цих земель без оформлення договорів оренди на кожну окрему площу він не має права і вчиненими ним діями щодо пошкодження зелених насаджень, насіяних на земельних ділянках біля лісосмуги завдано збитків природному екологічному середовищу.

Жителі селища повторно викликали поліцію для обстеження місцевості та складення протоколу і передали на їх розгляд письмове колективне звернення.

Дане питання надалі перебуває на контролі голови адміністрації.   

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6346 | Переглядів: 2338Дата публікації: 18:36 30.04.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації