Незабаром медичний заклад відчинить двері для жителів Святецької сільської ради
Незабаром медичний заклад відчинить двері для жителів Святецької сільської ради

Поділитися новиною:

Незабаром медичний заклад відчинить двері для жителів Святецької сільської ради

Голова райдержадміністрації Олена Ковцун здійснила робочий візит у Святецьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини та проінспектувала готовність амбулаторії до відкриття.

Незабаром медичний заклад  відчинить двері для жителів Святецької сільської ради. Амбулаторія обслуговуватиме 2600 жителів з сіл Святець, Лисогірка та Мар’янівка.

В ході візиту Олена Володимирівна оглянула приміщення амбулаторії та поспілкувалася з головним лікарем КНП «Теофіпольський ПМСД» Оленою Кравчук. Наразі заклад повністю укомплектований необхідним обладнанням згідно табеля оснащення, а також забезпечений доступом до високошвидкісного Інтернету для надання телемедичних послуг, комп’ютерною технікою, меблями, медичною апаратурою та приміщенням для проживання.
У 2019 році за кошти державного та місцевого бюджетів для потреб амбулаторії придбано новий позашляховик RenaultDuster, що дасть можливість сімейним лікарям здійснювати виїзди до хворих в сусідні населені пункти.

Загальна вартість об’єкта 7264 тис.грн. На будівництво об’єкта  спрямовано 6502,5 тис.грн з державного бюджету та 722,5 тис.грн. співфінансування спрямувала Святецька сільська рада.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6347 | Переглядів: 623Дата публікації: 18:39 29.04.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації