Реагуємо на звернення мешканців району
Реагуємо на звернення мешканців району

Поділитися новиною:

Реагуємо на звернення мешканців району

Сьогодні голова районної державної адміністрації Олена Ковцун, невідкладно реагуючи на звернення жителів смт Базалія, провела робочу нараду з метою вивчення та вирішення питання заявників.

Участь в нараді взяли: заступник голови адміністрації Володимир Чавелюк, керівник апарату адміністрації Галина Андрощук, голова Базалійської селищної ради Євген Білоус, головний спеціаліст-головний архітектор сектору житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури та енергетики райдержадміністрації Анатолій Шклярук, начальник Теофіпольського відділу ХРФ ДП ЦДЗ Ганна Козій.

Жителі селища Базалія звернулися з проблемою незаконної приватизації частини земельної ділянки сусідами та скаржилися на бездіяльність селищного голови. Про що громадяни вичерпно описали у своєму зверненні.

В ході наради детально обговорено правові аспекти порушеного питання, що стосується приватизації земельної ділянки та намічено шляхи вирішення. 

Селищному голові Євгену Білоусу передано копію звернення та надано доручення підготувати пояснення щодо дій посадових осіб та органу місцевого самоврядування.

Дане питання надалі перебуває на контролі голови адміністрації.   

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6356 | Переглядів: 693Дата публікації: 11:36 04.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації