Щотижнева нарада голови райдержадміністрації
Щотижнева нарада голови райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Щотижнева нарада голови райдержадміністрації

Голова районної державної адміністрації Олена Ковцун, за участі заступника голови адміністрації Володимира Чавелюка та керівника апарату адміністрації Галини Андрощук провела щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району.

В ході наради Олена Володимирівна заслухала інформацію керівників  структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району щодо основних напрямів роботи за минулий тиждень та про заплановану роботу на поточний тиждень.

Про проведення ремонтних робіт на автошляхах району доповів Сергій Семенюк, начальник районної філії «Теофіпольський райавтодор». Сергій Петрович окреслив план робіт, які мають бути виконані протягом травня.

Начальник Теофіпольської дільниці ТОВ «Хмельницькгаз ЗБУТ» Сергій Семенюк повідомив, що наразі відсутня заборгованість по оплаті послуг за спожитий природній газ серед споживачів . Начальник відділу освіти райдержадміністрації Майя Мельник повідомила про необхідність встановлення модемів дистанційного обліку газу у навчальних закладах району ( с.Ординці, с.Шибено, с.Воронівці), встановлення яких можливе за співфінансування сільських, селищних рад.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Олександр Сапуга поінформував про наповнення бюджету району та повідомив, що станом на 01.05.2020 районний бюджет виконано в повному обсязі.

Щодо питання забезпечення путівками дітей на оздоровлення 2020 доповіла Наталія Лебідь – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, яка повідомила, що у зв’язку з впровадженням карантину оздоровлення дітей перенесено на кінець червня. Також обговорено порядок виплати субсидій для населення, оформлення соціальної допомоги при народженні дитини.

За результатами розгляду питань головою райдержадміністрації Оленою Ковцун скоординовано роботу відповідних служб району на поточний тиждень.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6357 | Переглядів: 449Дата публікації: 11:20 04.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації