Проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал»
Проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал»

Поділитися новиною:

Проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал»

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

В умовах запровадження Урядом обмежувальних заходів на час карантину, спрямованих на запобігання поширення коронавірусної хвороби, дії служби у справах дітей райдержадміністрації зосереджені на забезпеченні захисту прав дітей та соціальній підтримці сімей з дітьми.  

4 травня 2020 року, заступником голови Теофіпольської районної державної адміністрації Володимиром Чавелюком, начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Оксаною Федорчук, спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації Людмилою Яковлевою, директором Теофіпольського районного центру соціальних служб для сім"ї дітей та молоді Русланою Чохою було проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал» у с.Романів, с. Кузьминці та с. Поляхове. Під час рейду було обстежено умови проживання дітей, яких  було повернуто із закладів інституційного догляду та виховання дітей, де вони перебували на цілодобовому утриманні, та  дітей, які опинилися ускладних життєвих обставинах.

За результатами складено акти обстеження умов проживання дітей, з батьками проведені бесіди щодо відповідального ставлення до виконання їх обов'язків по догляду та вихованню дітей, наголошено на дотриманні правил убезпечення від інфікування хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом. Під час спілкування з'ясовано наявні проблеми цих сімей та потреби їх дітей. Надано допомогу  у вигляді засобів індивідуального захисту.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6359 | Переглядів: 473Дата публікації: 11:55 05.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації