Проаналізовано стан забезпечення дотримання карантинних заходів протягом минулого тижня
Проаналізовано стан забезпечення дотримання карантинних заходів протягом минулого тижня

Поділитися новиною:

Проаналізовано стан забезпечення дотримання карантинних заходів протягом минулого тижня

5 травня, голова районної державної адміністрації Олена Ковцун провела нараду за участі заступника голови райдержадміністрації Володимира Чавелюка із окремими керівниками установ, організацій району.

Під час наради було проаналізовано стан забезпечення дотримання карантинних заходів протягом минулого тижня.

Лікар лаборант, гігієніст Теофіпольського районного лабораторного відділення Хмельницького міськміжрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр» Міністерства охорони здоров’я України Наталія Костянтинова повідомила, що станом на сьогодні в районі самоізольовано 25 осіб. За попередній тиждень зареєстровано 2 особи з підозрою на COVID-19 та 5 контактних осіб в яких взято забір матеріалів для ПЛР-тесту із виявлення коронавірусу, дослідження яких показали негативні результати.

Головний лікар КНП «Теофіпольський ЦПМСД» Олена Кравчук повідомила, що і надалі проводиться відповідна робота сімейними лікарями та фельдшерами по недопущенню поширення на території району COVID-19. Ведеться облік приїжджих з-за кордону, з якими проводиться роз’яснювальна робота.

Заступник головного лікаря КНП "Теофіпольська ЦРЛ" Ольга Ковтуняк поінформувала, що наразі на госпіталізації районної лікарні хворі з діагнозом пневмонія відсутні.

Начальник Теофіпольського РС ГУ ДСНС України  у Хмельницькій області Сергій Притула доповів про проведення санітарної обробки доріг району працівниками 36 Державної пожежно-рятувальної частини упродовж минулого тижня. Зокрема, було продезінфіковано дороги району протяжністю 20 кілометрів.

Т.в.о. заступника начальника Теофіпольського відділення поліції Красилівського ВП ГУНП у Хмельницькій області Віктор Гончаров прозвітував, що на контрольно-пропускному пункті на кордоні Теофіпольського та Лановецького району Тернопільської області перевірено 365 осіб та 246 транспортних засобів, вжито заходів для недопущення порушень.

Начальником Теофіпольського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Павлом Шевчуком здійснено контроль за  64 суб’єктами господарювання щодо проведення ними поточної дезінфекції приміщень та реалізації продуктів харчування в фасованому та ізольованому вигляді: 2 – супермаркети, 30 – продовольчих магазинів. Крім того, перевірено 271 об’єкт водопостачання.

Директор Теофіпольської  районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Володимир Бойко ознайомив учасників наради із змінами в законодавстві щодо надання державної допомоги під час епідемії COVID-19 малому та середньому бізнесу в питанні часткового безробіття. Володимир Володимирович зазначив, що таку допомогу можна отримати відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 306, якою затверджено Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобіганню поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Завершуючи нараду голова райдержадміністрації подякувала усім присутнім за злагоджену роботу, наголосивши, що потрібно і надалі працювати в такому напрямку, з метою недопущення  на території району спалаху COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6361 | Переглядів: 304Дата публікації: 15:54 05.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації