«Вшанування ветеранів Другої світової війни – наш обов’язок!»
«Вшанування ветеранів Другої світової війни – наш обов’язок!»

Поділитися новиною:

«Вшанування ветеранів Другої світової війни – наш обов’язок!»

Зазначила голова райдержадміністрації Олена Ковцун на організаційній нараді із сільськими головами, головою Теофіпольської районної ради організації ветеранів України Володимиром Коберою та головою громадської організації «Теофіпольська районна спілка ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ «Єдиний щит» Анатолієм Стучинським щодо підготовки до відзначення в районі на належному рівні Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у період дії карантинних заходів.

Вшанування ветеранів району потрібно провести на високому рівні, тому Олена Володимирівна запропонувала учасникам наради організувати делегацію для урочистого привітання кожного ветерана із використанням усіх необхідних засобів індивідуального захисту.

Станом на сьогодні, на Теофіпольщині проживає лише 8 ветеранів Другої світової війни. З року в рік вже стало доброю традицією з боку керівництва району напередодні відзначення Дня Перемоги над нацизмом вшановувати ветеранів. І цей рік не стане виключенням. Всі ветерани нашого району отримають продуктові набори та ювілейні медалі до 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, подяки та подарунки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Олена Володимирівна підсумувала, що «варто подякувати їм за стійкість і мужність, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років зуміли зберегти чистоту душі та помислів. Від нас ми робимо все можливе, щоб учасники війни та ветерани відчували постійну турботу та підтримку держави».

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6362 | Переглядів: 222Дата публікації: 17:37 05.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації
Версія для слабо- зорих