Апаратна нарада керівника апарату райдержадміністрації
Апаратна нарада керівника апарату райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Апаратна нарада керівника апарату райдержадміністрації

Узгоджено роботу апарату на поточний тиждень.

Сьогодні, керівник апарату райдержадміністрації Галина Андрощук провела нараду з керівниками та працівниками структурних підрозділів апарату райдержадміністрації. У ході наради обговорено проблемні питання діяльності відділів та заходи з підвищення виконавської дисципліни.

Наголошено на необхідності проведення роботи з висвітлення діяльності адміністрації на офіційному вебсайті та поданні оновленої інформації в закладки, в розрізі всіх відповідальних за їх наповнення. Окремо обговорено питання дотримання контрольних термінів, опрацювання процедури подання нормативно-правових актів до Міжрегіонального управління Міністерства юстиції та ряду інших питань.

Заплановано проведення благоустрою прилеглої до приміщення адміністрації території до Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Підведено підсумки роботи апарату райдержадміністрації за минулий тиждень та скоординовано роботу на поточний.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6367 | Переглядів: 110Дата публікації: 16:01 06.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації
Версія для слабо- зорих