Робочий візит народного депутата України Олени Копанчук на Теофіпольщину
Робочий візит народного депутата України Олени Копанчук на Теофіпольщину

Поділитися новиною:

Робочий візит народного депутата України Олени Копанчук на Теофіпольщину

5 травня у Теофіпольському районі з робочим візитом побувала народний депутат України Олена Копанчук та представники Хмельницького обласного штабу «Слуги народу».

Зустріч відбулася за участі голови районної державної адміністрації Олени Ковцун, заступника голови райдержадміністрації Володимира Чавелюка, начальника відділу освіти райдержадміністрації Майї Мельник.

Обговорено можливості реалізації у поточному році Урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів», за якою здійснюється фінансова підтримка закладів освіти на ремонт будівель шкіл, завершення недобудов, закупівлю обладнання для класів та оновлення навчальних кабінетів, інтер’єрів у коридорах, класах та інших приміщеннях школи. Програма допомагає зробити школи безпечним та комфортним середовищем для кожного учня та вчителя.

 «Наше завдання - почути першочергові потреби на місцях та діяти відповідно до того курсу, який спільно напрацьований для розвитку територій, зокрема Теофіпольського району як майбутньої громади» - наголосила Олена Євгенівна під час зустрічі. Наразі, по всьому округу, у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, першочергово проводиться планомірна робота по забезпеченню медичних закладів медичним обладнанням та засобами захисту. Але не залишаються поза увагою і інші нагальні питання, які потребують  вирішення.

В ході візиту народний депутат відвідала відділ освіти райдержадміністрації, і повідомила, що найближчим часом розпочнуться роботи по капітальному ремонту даху, який вже багато років протікає.

Також, Олена Копанчук відвідала Теофіпольські ЗОШ І-ІІІ ступенів №1та №2, які є найбільшими навчальними закладами району.

Як повідомила начальник відділу освіти Майя Мельник, належна матеріально-технічна база, створення комфортних умов навчання та виховання, є основою забезпечення якісного освітнього процесу. У цьому напрямку зроблено багато, але разом з тим є ряд проблем, які потребують нагального вирішення. Саме тому для подальшого належного функціонування навчальних закладів, перекриття даху в Теофіпольській ЗОШ №1 та заміна вікон в Теофіпольській ЗОШ №2 – є першочерговими завданнями, які потрібно вирішити.

Олена Євгенівна запевнила, що зі свого боку буде максимально сприяти вирішенню цих питань, адже саме діти – творці майбутнього нашої держави. Тільки спільними зусиллями вдасться досягти для Теофіпольського краю бажаного результату.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6369 | Переглядів: 832Дата публікації: 20:07 05.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації