Районний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації повідомляє
Районний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації повідомляє

Поділитися новиною:

Районний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації повідомляє

Станом на 06 травня на території Теофіпольського району не зафіксовано жодного випадку захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Районною державною адміністрацією вживаються усі можливі заходи для недопущення поширення на території району коронавірусної інфекції.

Станом на 06 травня в районі самоізольовано 29 осіб. За попередній тиждень зареєстровано 2 особи з підозрою на COVID-19 та 5 контактних осіб в яких взято забір матеріалів для ПЛР-тесту із виявлення коронавірусу, дослідження яких показали негативні результати. Проведено відповідні заходи з дезінфекції.

Кількість наявних тест-систем – 87, використано –13.

На госпіталізації КНП «Теофіпольська ЦРЛ» хворі з діагнозом пневмонія відсутні.

Протягом доби на контрольно-пропускному пункті на кордоні Теофіпольського та Лановецького району Тернопільської області перевірено 31 особа та 24 транспортних засоби.

Здійснено контроль за 28 суб’єктами господарювання щодо проведення ними поточної дезінфекції приміщень та реалізації продуктів харчування в фасованому та ізольованому вигляді: 2- супермаркети, 3 – продовольчих магазини; проінформовано 15 суб’єктів  господарювання, що беруть участь в реалізації продуктів харчування (у фасованому та ізольованому вигляді).

Створено 6 територіальних формувань ЦЗ із залученням громадських та волонтерських організацій для проведення санітарної обробки людей, до особового складу яких входить 14 осіб. Кількість засобів для проведення санітарної обробки становить: техніка – 4 одиниці, ручні ранцеві оприскувачі – 10 штук. Наявність дезінфікуючих засобів становить: бладінас - 300, хлорне вапно – 1370 кг., каустична сода – 11000 кг; маски – 6997, респіратори – 551.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6370 | Переглядів: 294Дата публікації: 10:40 06.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації