Засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам
Засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

Поділитися новиною:

Засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

Заступник голови адміністрації Володимир Чавелюк провів засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

Одним з питань, яке було детально розглянуто на засіданні - оформлення правовстановлюючих документів ФГ «Ранок» с. Михиринці на земельну ділянку водного фонду. Олександру Яцюку повідомили, що районною державною адміністрацією попередньо його питання детально вивчалось, направлявся лист на сільську раду для вжиття заходів у порядку самоврядного контролю за використанням земель та проведення обстеження наявних об’єктів, опрацьовано надані ним документи.

Додатково, на засіданні комісії заслухали представника відділу у Теофіпольському районі Головного управління Держгеокадастру Хмельницької області Галину Ярмолюк, яка поінформувала про порядок виготовлення та затвердження нормативної грошової оцінки для земельної ділянки водного фонду (ставка), який оформляється головою ФГ «Ранок» с.Михиринці.

Підводячи підсумки по цьому питанню, Володимир Сергійович рекомендував голові фермерського господарства оформити документи на оренду земельної ділянки водного фонду та лише після цього приступати до використання об’єкта за цільовим призначенням.

Щодо питання приведення орендної плати у відповідність до законодавчо встановленого розміру по договорах оренди земельних ділянок водного фонду, стороною яких є районна державна адміністрація, члени комісії одностайно зійшлись на думці, що потрібно дотриматись встановлених законодавством процедур та перенести розгляд цього питання на чергове засідання.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6373 | Переглядів: 515Дата публікації: 18:50 07.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації
Версія для слабо- зорих