Порядок надання «пакунок малюка» у 2020 році
Порядок надання «пакунок малюка» у 2020 році

Поділитися новиною:

Порядок надання «пакунок малюка» у 2020 році

«Теофіпольське бюро» Старокостянтинівського місцевого центру з надання БВПД інформує

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою “пакунок малюка”» від 3 березня 2020 р. № 172.

Уряд визначив, що вартість одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» становить не більш як 5 000 гривень.

«Пакунок малюка» є одноразовою, безоплатною, безповоротною, адресною соціальною допомогою сім’ям, у яких народилася дитина, у разі відсутності матері/батька – родичам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям або патронатним вихователям новонародженої дитини.

Право на його отримання мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають на території України на законних підставах, а також особи, яких визнано в Україні біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, що народили дитину. «Пакунок малюка» надається на кожну новонароджену дитину. Із нашої інфографіки Ви дізнаєтеся про найнеобхідніші речі, якими забезпечать новонародженого, хто і як може їх отримати та у яких випадках громадянам відмовлять в отримані «пакунку малюка».

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6374 | Переглядів: 445Дата публікації: 18:53 07.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації