Представники ТОВ «Волочиськ-Агро» передали районній лікарні апарат штучної вентиляції легень
Представники ТОВ «Волочиськ-Агро» передали районній лікарні апарат штучної вентиляції легень

Поділитися новиною:

Представники ТОВ «Волочиськ-Агро» передали районній лікарні апарат штучної вентиляції легень

Покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров'я та захист медичних працівників, на сьогодні є першочерговим завданням у боротьбі з коронавірусною інфекцією COVID-19.

Відрядно зазначити, що важливими є соціально відповідальні ініціативи бізнесу, завдяки яким надається допомога медичній галузі району.
Саме сьогодні підрозділом компанії «Астарта-Київ» ТОВ «Волочиськ-Агро» для потреб медиків районної лікарні передано апарат штучної вентиляції легень вартістю 500 тис. грн.  Аппарат ШВЛ головному лікарю КНП «Теофіпольська ЦРЛ» урочисто вручив генеральний директор ТОВ «Волочиськ-Агро» Володимир Турчинець, який зазначив, що таке обладнання важливе не тільки зараз. «З часом епідемія закінчиться, ситуація в медичній системі стабілізується, а медзаклад  працюватиме з новим сучасним обладнанням».
На врученні в інфекційному відділені районної лікарні були присутні: перший заступник генерального директора ТОВ «Волочиськ-Агро» Сергій Зозуля, заступник директора управління персоналом ТОВ «Волочиськ-агро» Людмила Адамчук, директор ВП АФ «Вікторія», ТОВ «Волочиськ-агро» Олександр Кухарчук, голова районної державної адміністрації Олена Ковцун, заступник голови РДА Володимир Чавелюк, голова районної ради Андрій Петринюк, головний лікар КНП «Теофіпольська ЦРЛ» Сергій Шкраба, медичний персонал лікарні. Також, на захід завітали генеральний директор  ТОВ «Україна 2001» Олександр Камінський та Наталя Томчук -  директор благодійного фонду Вадима Лейві " На благо України", за кошти  якого в інфекційному відділенні проведено ремонтні роботи в двох боксах для прийому хворих. Олександр Камінський зазначив, що товаристо "Україна 2001" завжди  допомагало і  надалі допомагатиме районній лікарні.
Окрім апарату штучної вентиляції легень, представниками ТОВ "Волочиськ-Агро", медичним працівникам в черговий раз передано засоби індивідуального захисту: костюми, маски, рукавиці, дистанційний термометр, пульсоксиметри, хлоровмісні деззасоби, загальною вартістю 47 тис.грн.

Головний лікар Сергій Шкраба висловив щирі слова подяки всім благодійникам за підтримку медичних працівників Теофіпольської ЦРЛ.
Благочинний Теофіпольського округу  ПЦУ, представник релігійної громади «Парафія «Покрови Пресвятої Богородиці» Православної церкви України отець Василь Крисак освятив відремонтоване приміщення боксів інфекційного відділення та апарат ШВЛ разом з спеціалізованим ліжком, яке придбане Андрієм Петринюком. Отець Василь Крисак передав  лікарні дві упаковки по 5 літрів дезрозчину та повідомив, що загалом передав установам в районі 100 літрів антисептику. Владика подякував почесним гостям, силами яких вдалося зробити добру справу та медичному персоналу лікарні за виконання відповідальної роботи, а також закликав усіх до єдності, адже в єдності наша сила.

Голова адміністрації Олена Ковцун висловила щирі слова подяки Володимиру Турчинцю та всій команді ТОВ "Волочиськ- Агро" за те, що відкликнулись на її прохання щодо придбання апарату штучної вентиляції легень для інфекційного відділення  ЦРЛ. І наголосила,  що тільки спільними зусиллями влади, громади, бізнесу і наших лікарів, які зараз на передовій у боротьбі з пандемією, ми зможемо вистояти та забезпечити гідне надання медичної допомоги жителям нашого Теофіпольського краю.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6376 | Переглядів: 1048Дата публікації: 17:48 07.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації