На Хмельниччині вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні
На Хмельниччині вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Поділитися новиною:

На Хмельниччині вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Щоб вшанувати пам’ять усіх тих, чиє життя було загублено чи понівечено Другою світовою війною, сьогодні очільники області та міста, представники силових структур, ветерани поклали квіти до меморіалів у м.Хмельницькому. Традиційно покладання відбулися на військовому кладовищі, до Вічного вогню та Меморіалу слави.

Сьогодні ми  відзначаємо День пам’яті та примирення і віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах, хто віддав життя заради майбутнього прийдешніх поколінь.

Надзвичайно дорогу ціну заплатив український народ за перемогу у запеклій війні 1939-1945 рр. Мільйони життів українців опалили чорним полум’ям ті важкі дні смертельною тінню ворожої навали, димом пожеж і руїнами.

Друга світова двічі прокотилася Україною, залишаючи по собі тисячі солдатських могил, відібравши життя 3,5 млн. українських воїнів та мільйони життів мирних жителів. Поділля також сплатило свою страшну данину, адже кожен другий наш земляк не повернувся з фронту. 250 тисяч подолян загинули у боях, 478 тисяч розстріляно та закатовано у концтаборах, 117 тисяч насильно вивезено на каторжні роботи до Німеччини.

Аби вшанувати пам’ять усіх тих, чиє життя було  загублено чи понівечено тією страшною війною, сьогодні очільники області та міста, представники силових структур, ветерани поклали квіти до меморіалів у м.Хмельницькому. Традиційно покладання відбулися на військовому кладовищі, до Вічного вогню та Меморіалу слави. Однак епідемія коронавірусу, що шириться зараз в Україні, внесла свої корективи і у цьорічне відзначення пам’ятних дат. Саме тому масових заходів не організовували, а самі покладання відбувалися із дотриманням вимог карантину, щоб убезпечити всіх від хвороби.

      

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6381 | Переглядів: 337Дата публікації: 13:20 08.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації