Керівники району вшанували ветеранів Другої світової війни
Керівники району вшанували ветеранів Другої світової війни

Поділитися новиною:

Керівники району вшанували ветеранів Другої світової війни

Друга світова війна незагоєною раною людської пам’яті і досі нагадує про себе. Ця пам’ять буде жити доти, доки живі очевидці тих страшних подій: ветерани війни, учасники бойових дій, інваліди війни, ті, кому випало стати свідками злодіянь нацизму та їх наслідків. Житиме вона і далі, адже ми не дозволимо стертись іменам захисників зі сторінок історії, обелісків, меморіальних плит.

Близько 3 мільйонів українців полягли на полі бою, близько 5 мільйонів загинули на окупованій загарбниками українській землі, понад 2 мільйони були вивезені з України. Серед всіх цих жертв багато і наших земляків, які не повернулися з воєнних доріг.

8 травня, в День пам’яті та примирення, напередодні визначної події - 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, голова райдержадміністрації Олена Ковцун спільно з головою районної ради Андрієм Петринюком, головою районної ради організації ветеранів України Володимиром Коберою, заступником голови районної ради організації ветеранів України Андрієм Рудюком, головою громадської організації «Теофіпольська районна спілка ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ «Єдиний щит» Анатолієм Стучинським відвідали учасників бойових дій, ветеранів Другої світової війни за місцем їх проживання.
Зі слів керівників району саме ветерани заслуговують на особливу увагу та підтримку, адже їх з кожним днем, на жаль, залишається все менше і менше. Важливе значення має не стільки матеріальна підтримка, скільки людська доброта та повага. На превеликий жаль, вже дуже багато фронтовиків відійшли у вічність. В Теофіпольському районі їх залишилося вісім: Розмаріца Харлампій Пилипович, Мушинський Василь Никифорович, Дишлевська-Антощук Ганна Антонівна, Бульбах Петро Митрофанович, Діхтяр Абрам Рувинович, Семенюк Андрій Йосипович, Олійник Захарій Маркіянович, Півень Петро Корнійович.
У ході відвідин посадовці поспілкувалися з ветеранами, поцікавилися їхніми проблемами, привітали тих, хто кував Велику Перемогу.  Кожному учаснику бойових дій  вручено ювілейні медалі «За бойові заслуги» 75 років перемоги над нацизмом», вітальні листівки з річницею Великої Перемоги від народного депутата України Олени Копанчук, спільні почесні подяки райдержадміністрації та районної ради. Крім того, за сприяння керівників місцевих господарств, приватних підприємців, депутатів ветеранам передано продуктові набори та грошову допомогу.
Голова райдержадміністрації Олена Ковцун та голова районної ради Андрій Петринюк подякували ветеранам війни за стійкість і мужність, з якими колишні фронтовики пройшли крізь воєнні роки, побажали добра, міцного здоров’я, миру і злагоди на довгі роки.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6383 | Переглядів: 897Дата публікації: 17:00 08.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації