Обстеження умов проживання дітей, яких повернуто із закладів інституційного догляду
Обстеження умов проживання дітей, яких повернуто із закладів інституційного догляду

Поділитися новиною:

Обстеження умов проживання дітей, яких повернуто із закладів інституційного догляду

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

За інформацією Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації 997 учнів/вихованців, які перебували на цілодобовому утриманні у закладах інституційного доглянута виховання системи освіти, внаслідок запровадження карантину в області було повернуто у сім'ї. В Теофіпольський район було повернуто 14 дітей.

08.05.2020 службою у справах дітей Теофіпольської районної державної адміністрації  було обстежено умови проживання дітей цієї категорії у смт.Базалія, с.Святець. За результатами складено акти обстеження умов проживання дітей, з батьками проведені бесіди щодо відповідального ставлення до виконання їх обов'язків по догляду та вихованню дітей, наголошено на дотриманні правил убезпечення від інфікування хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом. Під час спілкування з'ясовано наявні проблеми цих сімей та потреби їх дітей. Надано допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту.

Служба у справах дітей висловлює щиру подяку громадській організації «Благодійний фонд «Довіра» за надану гуманітарну допомогу у вигляді побутової техніки, продуктів харчування, миючих  засобів,  засобів особистої гігієни, одягу, іграшок. Треба зазначити, що така підтримка вкрай необхідна, оскільки сприяє покращенню життєвого стандарту незахищених верств населення та дає можливість мінімізувати їхні складні життєві обставини.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6390 | Переглядів: 383Дата публікації: 13:37 12.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації