Щотижнева нарада голови райдержадміністрації
Щотижнева нарада голови райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Щотижнева нарада голови райдержадміністрації

Голова районної державної адміністрації Олена Ковцун провела щотижневу нараду за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Чавелюка, керівника апарату райдержадміністрації Галини Андрощук, керівників районних управлінь, відділів, служб та структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій проаналізовано поточний стан справ у районі та визначено коло головних завдань на найближчий період.

Усі керівники управлінь, відділів, служб доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи, озвучили найнагальніші проблеми.
Зокрема,  піднімалися питання щодо наповнення бюджету району, ремонту доріг, про найважливіші питання в галузях освіти, медицини, культури, соціального захисту.

Начальник філії «Теофіпольський райавтодор» ДП «Хмельницький облавтодор» Сергій Семенюк доповів про проведення ремонтних робіт на дорогах державного та місцевого значення на найближчий період. Зокрема, Сергій Петрович повідомив, що протягом тижня, за сприятливих погодніх умов, буде розпочато роботи по відрізку дороги Святець – Лисогірка.

Про порядок завершення 2019/2020 навчального року у закладах освіти району доповіла Майя Мельник - начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Також, на нараді було зазначено, що в зв’язку з послабленням карантинних заходів з 11 травня дозволено роботу перукарень, літніх майданчиків закладів громадського харчування, відвідування парків. У зв'язку з цим, Оленою Володимирівною акцентовано увагу присутніх про необхідність створення рейдових груп  у складі: представників  районного відділення поліції Красилівського ВП ГУНП у Хмельницькій області, районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, органів місцевого самоврядування, з метою контролю за дотриманням санітарних вимог суб’єктами господарювання передбачених  постановою КМУ від 04 травня 2020 р. № 343, так як ситуація із пом’якшенням карантинних вимог не знімає існуючих обмежень у повному обсязі. Станом на 12 травня на території Теофіпольського району не зафіксовано жодного випадку захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Районною державною адміністрацією і надалі вживаються усі можливі заходи задля недопущення поширення на території району коронавірусної інфекції.

За підсумками щотижневої наради головою райдержадміністрації Оленою Ковцун скоординовано роботу відповідних служб району на поточний тиждень.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6393 | Переглядів: 408Дата публікації: 15:50 12.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації