Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія: консультаційна мережа» - Ваш помічник у виборі професії!
Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія: консультаційна мережа» - Ваш помічник у виборі професії!

Поділитися новиною:

Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія: консультаційна мережа» - Ваш помічник у виборі професії!

В державній службі зайнятості функціонує профорієнтаційна платформа «Моя професія: консультаційна мережа».

Всім бажаючим, хто потребує вибору або зміни професії, обрання свого кар’єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних особливостей, наразі є можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації в онлайн форматі.

Як це зробити?

Варіант 1. Перейдіть за посиланням https://myprofession.com.ua/, натисніть «Отримати код» та зареєструйтеся. Для реєстрації потрібно вказати прізвище, дату народження (не молодше 14 років), email. Після проходження тестування програмою буде сформовано  детальний звіт щодо ваших професійних особливостей.

Варіант 2. Зателефонуйте до найближчого центру зайнятості чи філії Хмельницького ОЦЗ, скористайтеся послугами фахівців-профконсультантів, отримайте  від них кваліфіковані поради та унікальний пароль для проходження тестування на онлайн-платформі «Моя професія: консультаційна мережа».

Після тестування, за вашим бажанням, для вас буде проведено індивідуальне онлайн-консультування за  результатами пройдених тестів.

«З початку року допомогу  фахівців служби зайнятості Хмельниччини отримали  близько 400 оптантів, які пройшли тестування на платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Ознайомитися з отриманими результатами можна і самостійно, але краще проаналізувати результати тестування за допомогою фахівців центру зайнятості чи філії Хмельницького ОЦЗ. Вони не тільки нададуть кваліфіковану консультацію щодо вибору напряму професійної діяльності, а й розкажуть про перспективні професії та пропозиції на ринку праці», - розповідає директор Хмельницької обласної служби зайнятості Сергій Черешня.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організації профорієнтації Хмельницького обласного центру зайнятості за номером телефону (0382) 65-24-12 або звернувшись до базових центрів зайнятості та філій  Хмельницького обласного центру зайнятості (засобами телефонної та електронної комунікації  https://khm.dcz.gov.ua/publikaciya/kontaktni-telefony-filiy-ta-bazovyh-centriv-zaynyatosti-hmelnyckoyi-oblasnoyi-sluzhby).

Нагадуємо, під час карантину служба зайнятості працює в штатному режимі, надаючи послуги клієнтам дистанційно.

Використовуйте час перебування на карантині, як чудову можливість самопізнання, самовдосконалення та саморозвитку. Бажаємо успіхів!

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                                                    тел: +38(0382) 65-74-18 

+38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6394 | Переглядів: 413Дата публікації: 15:19 13.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації