Правове навчання працівників апарату райдержадміністрації
Правове навчання працівників апарату райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Правове навчання працівників апарату райдержадміністрації

Сьогодні, в райдержадміністрації, з метою підвищення правового рівня знань працівників, а також обговорення та роз’яснення змін, які відбуваються в діючому законодавстві проведено правове навчання керівників структурних підрозділів та працівників апарату райдержадміністрації під керівництвом керівника апарату адміністрації Галини Андрощук.

Питання, що були розглянуті на порядку денному:

1. Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення територій та адміністративних центрів територіальних громад».

2. Про зміну правил видачі лікарняних у зв’язку з карантином.

3. Щодо послаблення карантинних обмежень.

4. Про отримання даних для заповнення декларації дистанційно.

5. Компанія декларування - 2020 продовжено до 1 червня.

6. Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення суб’єктів, на яких поширюється дія антикорупційного законодавства».

З розглянутих питань присутніх поінформували: головний спеціаліст відділу документообігу, контролю, правового забезпечення та організаційно-інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації Тетяна Чавелюк та спеціаліст відділу документообігу, контролю, правового забезпечення та організаційно-інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації Олена Давидюк.

В ході навчання працівники апарату адміністрації отримали вичерпні відповіді та роз’яснення на свої запитання.

Підсумки щодо розглянутих на правовому навчанні питань підвела Галина Миколаївна та наголосила на необхідності дотримання працівниками райдержадміністрації вимог чинного законодавства.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6402 | Переглядів: 494Дата публікації: 14:07 14.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації