Онлайн читання «Ми пам’ятаємо»
Онлайн читання «Ми пам’ятаємо»

Поділитися новиною:

Онлайн читання «Ми пам’ятаємо»

Теофіпольська ЦРБ інформує

         Теофіпольська ЦРБ з 29 квітня по 9 травня провела онлайн читання поезій «Ми пам’ятаємо» до 75-ї річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті і примирення. Користувачі бібліотеки долучилися до акції та опублікували в групі бібліотеки на Фейсбуці свої відеоролики.
       Переважна більшість учасників творчо підійшли до подачі виступів, використовуючи широкі можливості музичного супроводу, костюмованої атрибутики. Зворушливо та проникливо звучали, як власні вірші, так і твори українських поетів про неповторну мужність і героїзм народу. Ми щиро вдячні всім, хто відгукнувся на наш заклик та вшанував героїчний подвиг наших дідів та прадідів. Сподіваємось, що наша акція сприяла збереження пам’яті про величний подвиг українського народу, його визначний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.
 
Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6405 | Переглядів: 386Дата публікації: 14:54 14.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації