Не стоїмо осторонь проблем медичної галузі
Не стоїмо осторонь проблем медичної галузі

Поділитися новиною:

Не стоїмо осторонь проблем медичної галузі

Нещодавно, під час передачі благодійної допомоги від волонтерів штабу Хмельниччина «Слуга народу», за підтримки народного депутата України Олени Копанчук, працівникам Теофіпольської підстанції екстреної (швидкої) медичної допомоги Шепетівської станції ЕМД КНП «Хмельницький центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», членами колективу було піднято питання щодо організації прання форменого одягу та інших речей у підрозділі. Прання фактично проводиться працівниками вдома, тим самим наражаючи свої родини на небезпеку захворіти різними видами хвороб.

Голова районної державної адміністрації Олена Ковцун пообіцяла допомогти вирішити дане питання. Адже, швидкою допомогою на приймальне відділення дуже часто привозять людей, які хворі на інфекційні хвороби та зважаючи на те, що Україна охоплена коронавірусом, прати форменний одяг вдома дуже небезпечно. Саме тому, питання придбання пральної машини було вирішено в короткі терміни та передано медичним працівникам Теофіпольської підстанції екстреної (швидкої) медичної допомоги Шепетівської станції ЕМД КНП «Хмельницький центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» і приймального відділення КНП «Теофіпольська ЦРЛ».

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6407 | Переглядів: 1207Дата публікації: 17:21 14.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації