Олена Ковцун: торгівля у період карантину через пандемію повинна бути із чітким дотриманням карантинних заходів
Олена Ковцун: торгівля у період карантину через пандемію повинна бути із чітким дотриманням карантинних заходів

Поділитися новиною:

Олена Ковцун: торгівля у період карантину через пандемію повинна бути із чітким дотриманням карантинних заходів

17 травня голова районної державної адміністрації Олена Ковцун спільно із заступником голови райдержадміністрації Володимиром Чавелюком проінспектувала центральний ринок у смт Теофіполь щодо дотримання протиепідемічних норм під час карантину.

Наразі, забезпечення діяльності ринку, із дотриманням карантинних заходів задля збереження життя і здоров'я громадян, є спільним завданням  органів державної влади, органів місцевого самоврядування та спеціалізованих служб Теофіпольщини.
В ході візиту на ПСК «КП Ринок», очільниця району поспілкувалася з начальником Теофіпольського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Павлом Шевчуком  та  т.в.о. заступника начальника Теофіпольського відділення поліції Красилівського ВП ГУНП у Хмельницькій області Віктором Гончаровим. Зокрема,  обговорено проблемні питання в організації протиепідемічних заходів під час торгівлі; проведення патрулювання працівниками поліції з метою недопущення торгівлі на прилеглій до агропродовольчого ринку території та в’їзду автотранспорту.
Також, головою районної державної адміністрації оглянуто торгові місця, надано окремі зауваження підприємцям щодо забезпечення правил торгівлі в умовах карантину.
Вжиття відповідних заходів, налагодження  алгоритму взаємодії усіх структур, проводяться з метою убезпечення жителів Теофіпольщини від коронавірусної інфекції. Адже, враховуючи статистику епідемічної ситуації щодо поширення короновірусної хвороби COVID-19 в сусідніх районах, областях України, Теофіпольський район, один з не багатьох, в якому не зафіксовано жодного випадку захворювання на гостру респіраторну хворобу.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6415 | Переглядів: 1020Дата публікації: 12:09 17.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації