Проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Поділитися новиною:

Проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні, під керівництвом голови Теофіпольської районної державної адміністрації Олени Ковцун, проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Сьогодні, під керівництвом голови Теофіпольської районної державної адміністрації Олени Ковцун, проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглянуто питання порядку денного:

1. Про стан підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах району до купального сезону.

2. Про стан готовності спеціалізованих служб цивільного захисту району  до проведення спеціальних робіт і заходів з цивільного захисту та їх забезпечення.

3. Про стан виконання заходів щодо забезпечення протипожежного захисту нового врожаю.

За результатами виступів, з урахуванням обговорення комісія ВИРІШИЛА:

1. Голові Теофіпольської селищної ради Губіні В.А.:

1.1. На місце масового відпочинку людей  літом  - коса - Теофіпольського водосховища, яке визначене рішенням виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради № 1/6-2016 р. від 16 червня 2016 року як місце масового відпочинку на водному  об’єкті,  виконати вимоги  вказані в постанові Кабінету Міністрів України від 06.03.2002 року №264 «Про затвердження Порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах» - (пункт 3. Місця  масового відпочинку визначаються органами місцевого самоврядування за проектами відведення земельних ділянок для  цієї мети   та  узгоджуються  з  територіальним управлінням головного управління держпродспоживслужби в Хмельницькій області) – не має інформації щодо Протоколу №2 від 27 лютого 2020 року рішення  місцевої комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації.

1.2. Про виконання даного рішення голові Теофіпольської  селищної ради Губіна В.А, проінформувати до 1 червня 2020 року  голову місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

2. Голові правління Приватного акціонерного товариства  «Теофіпольський цукровий завод» -  Кирияченко В.В., на  місце масового відпочинку людей  літом  - коса - Теофіпольського водосховища, яке визначене рішенням виконавчого комітету Теофіпольської селищної ради № 1/6-2016 р. від 16 червня 2016 року як місце масового відпочинку на водному  об’єкті виконати вимоги  пункту 5 ПРАВИЛ охорони життя людей на водних об’єктах України  затверджених  наказом Міністерства внутрішніх справ України від 10.04.2017 року № 301- Вами не виконано і не має інформації щодо Протоколу №2 від 27 лютого 2020 року рішення  місцевої комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації.

3.Сільським селищним головам:

3.1. Привести в готовність сили і засоби  для рятування людей на воді.

3.2. Запровадити постійний санітарний контроль за станом водойм.

3.3.  Провести роботу з керівниками підприємств, установ та організацій  орендарями водних об’єктів щодо:

- організації належного порядку на пляжах та місцях відпочинку населення на водних об’єктах з утворенням на них сезонних рятувальних постів та забезпечення їх необхідним рятувальним майном, спорядженням та інвентарем;

- встановлення  щитів з написами «КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО!» в місцях, заборонених для купання, а небезпечні місця акваторії позначено віхами або червоними буями з написом «НЕБЕЗПЕЧНО!»;

-  організувати за участю працівників РС ГУ ДСНС, ВнП ГУ НП в області, райдержадміністраціі, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, ЗМІ та орендарів водних об’єктів періодичні патрулювання стихійних місць масового відпочинку людей на воді.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника  РС  ГУ ДСНС України в області (С.Притула) та завідувача сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту, захисту довкілля та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації (В.Комісарчук).

 

2. Про стан готовності спеціалізованих служб цивільного захисту району  до проведення спеціальних робіт і заходів з цивільного захисту та їх забезпечення.

СЛУХАЛИ:

Комісарчука  В.І., завідувача сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту, захисту довкілля та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації.

За результатами виступів, з урахуванням обговорення комісія ВИРІШИЛА:

Начальникам спеціалізованих служб цивільного захисту.

1. Забезпечити організацію виконання заходів щодо належного функціонування служб, завершити роботу щодо відпрацювання документації служби (положення про службу, наказ про призначення посадових осіб служби, функціональні обов’язки посадових осіб служби, схему організації та список для оповіщення та зв’язку, плани реагування на надзвичайні ситуації, плани взаємодії, довідка доповідь начальника служби) та надати її на перевірку до сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту, захисту довкілля та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації до 20 червня  2020 року.

2. Забезпечити проведення заходів щодо виконання завдань спеціалізованих служб шляхом проведення навчань та тренувань до 1.12.2020 року.

3. Завершити роботу щодо укладання угод з суб’єктами господарювання (усіх форм власності) на проведення спеціальних робіт та заходів з їх забезпечення при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій до 1.07.2020 року.

4.   Провести уточнення обліку працівників спеціалізованих служб, техніки та майна, якими такі служби укомплектовані для ліквідації надзвичайних ситуацій, наявність та відпрацювання документації спеціалізованої  служби цивільного захисту   розрахунки подати на адресу сектору з питань цивільного захисту населення до 20.06.2020 року відповідно до додатку-додається.

 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на завідувача сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту, захисту довкілля та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації (В.Комісарчук).

3. Про стан виконання заходів щодо забезпечення протипожежного захисту нового врожаю.

СЛУХАЛИ:

Притулу С.В., начальника  РС  ГУ ДСНС України в області.

За результатами виступів, з урахуванням обговорення комісія ВИРІШИЛА:

1. Начальнику РС ГУ ДСНС в області (Притула С.В.), сільським селищним головам до 1 липня 2020 року:

1.1. Провести спільні перевірки сільськогосподарських підприємств  на предмет готовності до своєчасного виявлення та гасіння пожеж на полях  забезпечення належного функціонування місцевих пожежних команд.

1.2. Створити у сільськогосподарських підприємствах запаси паливно-мастильних матеріалів для гасіння великих та складних пожеж.

1.3. Провести розрахунки залучення необхідних сил і засобів для ліквідації надзвичайних ситуацій, ймовірних внаслідок розвитку пожеж на полях.

1.4. На протязі пожеженебезпечного періоду 2020 року організувати спільні  патрулювання хлібних масивів.

1.5. Вжити заходів щодо забезпечення місцевої та відомчої пожежної охорони необхідною технікою, засобами пожежегасіння та зв’язку, укомплектувати їх особовим складом згідно із штатними розкладами.

2.  Начальнику РС ГУ ДСНС в області (Притула С.В.),:

2.1. До 10 червня 2020 року провести наради щодо протипожежного захисту врожаю 2020 року, довести до керівників сільгосппідприємств, власників та користувачів земель вимоги та завдання щодо опрацювання та затвердження до 20 червня поточного року планів протипожежного захисту полів, на які нанести полоси прокосів, обкосів, місця розташування зерноскладів, токів, скиртування грубих кормів, встановлення тимчасових знаків, перекриття тимчасових доріг і стежок. Забезпечити охорону полів з початку стиглості врожаю.

2.2. Організувати роботу щодо оборювання хлібних полів в місцях прилягання їх до лісових масивів та торф’яників, степової смуги, автомобільних шляхів та залізниць смугою не менше 4-х метрів завширшки.

2.3. До 1 липня 2020 року провести спільні навчання, тренування, в ході яких відпрацювати питання взаємодії при гасінні пожеж на хлібних масивах.

2.4. Забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів по запобіганню масових пожеж лісів, сільськогосподарських угідь та дій населення в разі їх виникнення.

3. Рекомендувати сільським селищним  головам спільно з РС ГУ ДСНС в області (Притула С.В.):

3.1. Недопущення до роботи під час жнивної компанії 2020 року сільськогосподарської техніки, яка не забезпечена первинними засобами пожежогасіння  та іскрогасниками.

3.2. Заборонити  керівникам сільськогосподарських та інших підприємств здійснювати спалювання сухої трави, сміття та післяжнивних залишків без дозволу органів ДСНС та охорони навколишнього природного середовища в області.

4. Про виконання даного рішення до 01 липня 2020 року проінформувати письмово  комісію з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на РС ГУ ДСНС в області (Притулу С.В.).

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6435 | Переглядів: 437Дата публікації: 14:16 21.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації