На Хмельниччині з робочим візитом перебуває Олексій Чернишов
На Хмельниччині з робочим візитом перебуває Олексій Чернишов

Поділитися новиною:

На Хмельниччині з робочим візитом перебуває Олексій Чернишов

Сьогодні з офіційним візитом на Хмельниччині перебуває Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. Міністр спільно з головою обласної державної адміністрації Дмитром Габінетом перевірив результати реалізації програми Президента України “Велике будівництво” на території області. Розпочався візит з відвідин загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у с.Корчик Шепетівського району.

Сьогодні з офіційним візитом на Хмельниччині перебуває Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. Міністр спільно з головою обласної державної адміністрації  Дмитром Габінетом перевірив результати реалізації програми Президента України “Велике будівництво” на території області. Розпочався візит з відвідин загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у с.Корчик Шепетівського району.

Будівництво нової Корчицької школи  було розпочато ще у 1991 році, її загальна площа –  3812,48 кв.м.. На даний час будівельна готовність становить 73%.

На сьогоднішній день навчання дітей проводиться у двох старих приміщеннях (1940, 1969 р.р.), загальний знос яких становить 85 відсотків. Згідно із заключенням приміщення старої школи є аварійним і не підлягає капітальному ремонту. Завершення будівництва зазначеної установи є економічно та соціально обґрунтованою, оскільки село є центральним у західній частині району. Після завершення будівництва до школи будуть довозитись діти із трьох сіл: Романів, Хутір, Кліментовичі.  Нова школа розрахована на 196 дітей, але при відкритті школи планується навчання 180 дітей. На сьогодні в старій школі навчається 100 дітей.

Високопосадовці  побували на будівельному майданчику нового приміщення Корчицької школи. Ознайомившись із ходом робіт, а також оглянули учбові класи, спортивну залу, харчоблок та інші приміщення школи.

“Президентська програма “Велике будівництво” – це зміна країни та побудова нових об’єктів. І саме зараз настав час для фатальної заміни старих об’єктів на нові та сучасні. Сьогодні я переконався, що даний заклад має всі шанси 1 вересня відкрити свої двері для учнів”, – сказав Міністр розвитку громад та територій України.

Також Олексій Чернишов перевірить стан виконання завдань Уряду, зокрема, щодо протидії поширенню респіраторної хвороби COVID-19, ознайомиться з ходом капітального ремонту доріг, відвідає будівництво освітніх та спортивних закладів обласного центру та населених пунктів Хмельницької області.

  

      

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6438 | Переглядів: 545Дата публікації: 16:54 21.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації