Колективне звернення підприємців Теофіпольського району до голови райдержадміністрації
Колективне звернення підприємців Теофіпольського району до голови райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Колективне звернення підприємців Теофіпольського району до голови райдержадміністрації

Сьогодні до голови райдержадміністрації Олени Ковцун звернулися місцеві підприємці за допомогою посприяти у вирішенні питання відновлення торгівлі не продовольчою та промисловою групою товарів на ПСК «КП Ринок».

Підприємці скаржилися на голову селищної ради Валентину Губіну, яка стоїть осторонь вирішення їхньої проблеми.

В ході спілкування Олена Ковцун надала роз’яснення  щодо законодавства та повноважень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з метою вирішення даного питання.

Зокрема, було повідомлено, що наразі в Теофіпольській селищній раді проходить засідання комісії ТЕБ та НС. Свою позицію, стосовно порушеного питання, голова райдержадміністрації озвучила перед початком засідання начальнику Теофіпольського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Павлу Шевчуку.

Також, очільниця району наголосила на особистій відповідальності кожного підприємця щодо дотримання санітарних вимог під час роботи ринку. «Я розумію, що карантин триває більше двох місяців. І те, що ви сидите вдома без змоги заробляти кошти та годувати сім’ї. Але ж, ви всі освідченні та свідомі люди. Ви цілком розумієте, що несете відповідальність за своє здоров’я та здоров’я своєї родини. Станом на сьогодні, завдяки спільним зусиллям усіх гілок влади та свідомості громадян, на території району не пітверджено жодного випадку захворювання на COVID-19. То ж я розраховую на вашу відповідальність і розуміння важливості загальнодержаної проблеми»- наголосила Олена Ковцун.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6443 | Переглядів: 1093Дата публікації: 10:10 25.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації