Розглянуто питання життєдіяльності району
Розглянуто питання життєдіяльності району

Поділитися новиною:

Розглянуто питання життєдіяльності району

Сьогодні, 25 травня, голова районної державної адміністрації Олена Ковцун провела розширену щотижневу нараду за участі керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації установ, організацій району.

В ході наради Олена Володимирівна заслухала інформацію керівників  структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району щодо основних напрямів роботи за минулий тиждень та про заплановану роботу на поточний тиждень.

Зокрема,  піднімалися питання наповнення бюджету, стану оплати послуг за спожитий природній газ та електроенергію населенням району, функціонування КНП «Теофіпольська ЦРЛ» і КНП «Теофіпольський ЦПМСД» та інші важливі питання життєдіяльності району.

Начальник Теофіпольського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Павло Шевчук поінформував, що відповідно до рішення комісії ТЕБ та НС Теофіпольської селищної ради, підприємцям району надано дозвіл здійснювати торгівлю не продовольчими товарами з дотриманням відповідних санітарних норм на місцевому ринку.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Майя Мельник доповіла, що відділом освіти вивчаються рекомендації  головного державного санітарного лікаря України щодо організації відкриття дошкільних навчальних закладів з урахуванням усіх протиепідемічних заходів та спільно вивчається потреба у відкриті дошкільних навчальних закладів, узагальнюються запити від батьків. Повідомила про початок проходження зовнішнього незалежного оцінювання з 25 червня з відповідними рекомендаціями для перевезення дітей.

Про проведення ремонтних робіт на автошляхах району доповів Сергій Семенюк, начальник районної філії «Теофіпольський райавтодор». Сергій Петрович окреслив план робіт, які мають бути виконані протягом травня-червня поточного року.

За підсумками проведення щотижневої наради скоординовано роботу на поточний тиждень.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6444 | Переглядів: 627Дата публікації: 12:05 25.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації