На колегії РДА обговорили підготовку до оздоровчої кампанії «Літо-2020»
На колегії РДА обговорили  підготовку до оздоровчої кампанії «Літо-2020»

Поділитися новиною:

На колегії РДА обговорили підготовку до оздоровчої кампанії «Літо-2020»

Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Олени Ковцун відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації за участю членів колегії РДА.

На порядок денний було винесено два питання. Перше з них – підготовка в районі оздоровчої кампанії «Літо-2020». Доповіла з цього питання начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Лебідь, яка повідомила, що організоване оздоровлення та відпочинок забезпечує поліпшення стану здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил, зайнятість у канікулярний період, запобігає їх бездоглядності, дає можливість продовжити виховний процес та розвиток творчих здібностей дітей. В Теофіпольському районі рішенням 21 сесії Теофіпольської районної ради від 07 грудня 2018 року № 17-21/2018 затверджено «Районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2020 роки».

Літня кампанія оздоровлення та відпочинку дітей Теофіпольського району в 2020 році проводиться відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», нормативно-правових документів Міністерства освіти і науки, районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Теофіпольського району на 2019-2020 роки. Упродовж 2020 року заплановано охопити оздоровленням і відпочинком 560 дітей.

Здійснення своєчасної підготовки до проведення відпочинку та оздоровлення дітей, розроблення і затвердження відповідних заходів, передбачення необхідних видатків, організація якісного медичного обслуговування і харчування, створення належних умов для культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи дасть можливість забезпечити дітей повноцінними послугами оздоровлення та відпочинку та сприятиме ефективній реалізації державної політики з цих питань.

 По другому питанню порядку денного про соціальний захист прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування поінформувала Оксана Федорчук – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації. Оксана Василівна повідомила, що на обліку в службі перебуває 52 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з яких: 15 – діти-сироти, 37 – діти, позбавлені батьківського піклування.

Робота служби у справах дітей  по напрямку опіки, піклування, усиновлення та сімейних форм виховання націлена, в першу чергу, на усиновлення дітей громадянами України; передачу дітей під опіку та піклування громадян; влаштування дітей в прийомні сім’ї або дитячі будинки сімейного типу.

На особливому контролі житлові питання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та цільового використання опікунами, піклувальниками коштів державної соціальної допомоги, передбаченої для дітей.

У цьому році спільно з Теофіпольським ВП ГНУП  України в Хмельницькій області службою у справах дітей проведено 13 профілактичних рейдів, обстежено 46 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

На 2 засіданнях комісії з питань захисту прав дітей розглянуто 11 питань,  пов’язаних із захистом інтересів дітей.

Також, Оксана Федорчук повідомила, що до Міжнародного Дня захисту дітей, за участі керівництва району, служби у справах дітей райдержадміністрації, буде здійснено об’їзд дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та дітей, які повернулися із закладів інституційного догляду із врученням подарунків.

За результатами розгляду  питань колегії районної державної адміністрації прийнято відповідні розпорядження.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6453 | Переглядів: 592Дата публікації: 10:54 28.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації