Оптимізація шкіл – не закриття, а крок до якісної освіти
Оптимізація шкіл – не закриття, а крок до якісної освіти

Поділитися новиною:

Оптимізація шкіл – не закриття, а крок до якісної освіти

Проведено співбесіди з директорами навчальних закладів району.

Сьогодні голова райдержадміністрації Олена Ковцун, за участі голови районної ради Андрія Петринюка,  начальника відділу освіти райдержадміністрації Майї Мельник та голови Теофіпольської районної організації профспілки працівників освіти та науки Ніни Киричок провела співбесіди з окремими директорами шкіл району. Було обговорено питання щодо можливості реорганізації 6 закладів освіти району, шляхом пониження їх у ступені.
Також, зосереджено увагу присутніх на основних змінах в законодавстві, що стосуються галузі освіти, відповідно до яких кожній дитині гарантується рівний доступ до якісної освіти, економічні і соціальні гарантії для професійної самореалізації педагогічних працівників, розвиток матеріально-технічної бази шкіл. Враховуючи нову формулу розподілу освітньої субвенції, розрахунки на заклади освіти здійснюються на кожного учня закладу окремо, тому малокомплектні школи не можуть себе утримувати та повноцінно функціонувати.
Начальник відділу освіти райдержадміністрації Майя Мельник детально ознайомила із економічним аспектом у розрізі кожної школи, яка за проектом підлягає пониженню у ступені та надала вичерпні відповіді на низку питань, які стосуються фінансування закладів освіти. Це питання попередньо детально вивчалося відділом освіти райдержадміністрації,  відповідно до усіх норм законодавства, та виноситься на розгляд сесії районної ради 5 червня.
В ході обговорення запрошені висловлювали власні думки та вносили  свої пропозиції щодо подальшого функціонування навчальних закладів на підвідомчих територіях.
Підводячи підсумки зустрічей, керівники району запевнили, що беруть під особистий контроль подальше вирішення розглянутих питань та зі свого боку  сприятимуть тому, щоб діти Теофіпольського району отримували якісні освітні послуги.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6454 | Переглядів: 752Дата публікації: 12:02 28.05.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації