Діти – наше майбутнє
Діти – наше майбутнє

Поділитися новиною:

Діти – наше майбутнє

Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. І сьогодні одним із найголовніших завдань районної влади є створення належних умов для повноцінного розвитку та нормального життя дітей. Допомога багатодітним сім'ям, захист прав та інтересів маленьких жителів нашого району, поліпшення системи охорони здоров'я та освіти знаходяться в центрі постійної уваги влади району.

Вже доброю традицією стало відзначення Міжнародного дня захисту дітей в районі. У зв’язку з карантином цього року свято дитинства проходить в іншому форматі. За ініціативи голови адміністрації Олени Ковцун, підтримки народного депутата України Олени Копанчук, діти з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах та діти, що повернулися із закладів інституційного догляду та виховання отримали подарунки благодійників.

Напередодні свята дітей заступник голови адміністрації Володимир Чавелюк спільно з працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації відвідав 44 дитини району з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах та дітей, що повернулися із закладів інституційного догляду та виховання. Усім дітям було вручено подарунки, які були придбані завдяки соціально активному бізнесу нашого Теофіпольського краю.

Благодійниками цього року стали: філія «Рідний край» ПрАт «Зернопродукт МХП» - керівник Сергій Прокопчук; Алла Лебединська ПП «Добрий хліб»; Володимир Пицюк ФГ «Кунчанський»; Лілія Тененева ТОВ «Зімертал»; Леонід Стецюк ФГ «Євроколос», Василь Мастій ТОВ «Святець» та Рамазан Шишман ПП «АСЛАН-ТЕКСТИЛЬ».

Щира подяка всім, хто долучився до організації та належного привітання дітей. Адже діти – це майбутнє України, опора та впевненість у завтрашньому дні!

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6465 | Переглядів: 603Дата публікації: 15:31 01.06.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації