Щотижнева наради голови райдержадміністрації
Щотижнева наради голови райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Щотижнева наради голови райдержадміністрації

Сьогодні голова районної державної адміністрації Олена Ковцун провела розширену щотижневу нараду за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації установ, організацій району.

В ході наради Олена Володимирівна заслухала інформацію керівників  структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району щодо основних напрямів роботи за минулий тиждень та про заплановану роботу на поточний тиждень.

Зокрема,  піднімалися питання: роботи закладів охорони здоров’я; розрахунків населення за електроенергію та газ; наповнення бюджету; ремонту доріг.

Директор Теофіпольської  районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Володимир Бойко поінформував, що з 29 травня 2020 року набули чинності важливі зміни в законодавстві, спрямовані на підтримку бізнесу в період карантину. Зокрема, допомогу по частковому безробіттю можуть отримати представники малого, середнього бізнесу, а також і фізичні-особи підприємці, які не мають найманих працівників.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Майя Мельник поінформувала про закінчення навчального року в закладах освіти району та про проведення останніх дзвінків в онлайн режимі. Повідомила про продовження підготовки до проходження випускниками зовнішнього незалежного оцінювання.

Про стан проведення нормативно грошової оцінки по сільських, селищних радах доповіла Зоряна Вознюк – начальник відділу в Теофіпольському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області. Зоряна Юріївна повідомила, що окремі сільські ради подають на погодження документацію на затвердження нормативно грошової оцінки без попереднього визначення меж населених пунктів, що у подальшому призведе до розміщення городів жителів сіл за межами населених пунктів.

Крім цього розглянуто ряд  важливих питань життєдіяльності району.

За підсумками проведення щотижневої наради Оленою Володимирівною скоординовано роботу на поточний тиждень.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6467 | Переглядів: 390Дата публікації: 17:36 01.06.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації