Медицина для людей
Медицина для людей

Поділитися новиною:

Медицина для людей

Голова адміністрації Олена Ковцун спільно з головою районної ради Андрієм Петринюком, директором ТОВ «Святець» Василем Мастієм та представниками обласного штабу «Слуга народу» здійснили робочий візит у Святецьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Наразі заклад вже розпочав свою роботу. Як повідомила Олена Кравчук – головний лікар КНП «Теофіпольський ЦПМСД», пацієнти Святецької сільської ради зможуть отримувати кваліфіковану первинну медичну допомогу сімейного лікаря, зробити профілактичні щеплення діткам, зробити кардіограму чи швидкий тест на цукор, отримати рецепт на “Доступні ліки” та ще багато медичних послуг.  Загалом амбулаторія обслуговуватиме 2600 жителів з сіл Святець, Лисогірка та Мар’янівка. Заклад укомплектований необхідним обладнанням згідно з табелем оснащення, а також забезпечений доступом до високошвидкісного Інтернету для надання телемедичних послуг, комп’ютерною технікою, меблями, медичною апаратурою та приміщенням для проживання лікаря.  У 2019 році за кошти державного та місцевого бюджетів для потреб амбулаторії придбано новий позашляховик RenaultDuster, що дасть можливість сімейним лікарям здійснювати виїзди до хворих в сусідні населені пункти.

Сьогодні, за сприяння народного депутата України Олени Копанчук, лікарському персоналу амбулаторії передано дві медичні кушетки та два медичні штативи. В ході спілкування помічник народного депутата Микола Моцний та координатор обласного штабу «Слуга народу» Юрій Маєвський наголосили, що Оленою Копанчук і надалі проводиться  планомірна робота щодо організації закупівлі обладнання для лікарень по всьому округу.

В свою чергу, керівники району подякували гостям за швидке реагування на звернення головного лікаря КНП «Теофіпольський ЦПМСД» Олени Кравчук і за надане медичне обладнання для Святецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

 

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6471 | Переглядів: 910Дата публікації: 17:17 02.06.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації