Засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам
Засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

Поділитися новиною:

Засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

Заступник голови адміністрації Володимир Чавелюк провів засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

На порядок денний виносилися питання: щодо наміру розроблення грошової оцінки на орендовані земельні ділянки водного фонду; вжиття заходів щодо приведення у відповідність орендної плати у договорах оренди, стороною яких є районна державна адміністрація; про розгляд актів обстеження земельних ділянок водного фонду наданих Поляхівською, Турівською, Новоставецькою сільськими радами.

В ході розгляду питань заслухано думку всіх членів комісії та запрошених і визначено, що за відсутності договору оренди, нормативно-грошової оцінки землі та водного плеса втрати бюджету нарахувати неможливо, а тому прийнято рішення залучити до співпраці попередніх орендарів та громадян, які бажають використовувати водні об’єкти.

Всі підтримали пропозицію голови комісії, що варто запропонувати їм виготовити паспорт водного об’єкта, нормативно-грошову оцінку. Разом з тим, інженеру з використання водних ресурсів Регіонального офісу Хмельницької області Борису Зону, доручено підготувати процедуру оформлення права користування водними об’єктами, що в подальшому забезпечить додаткові надходження до бюджетів сільських рад.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6481 | Переглядів: 536Дата публікації: 15:05 04.06.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації