Питання ринку на порядку денному
Питання ринку на порядку денному

Поділитися новиною:

Питання ринку на порядку денному

Сьогодні, до голови адміністрації Олени Ковцун звернулися жителі Тернопільської області та Шепетівського району Хмельницької області з проханням посприяти у вирішенні питання відновлення торгівлі не продовольчою та промисловою групою товарів на ПСК «КП Ринок».

Позиція Олени Володимирівни є незмінною – дотримання умов карантину та заходів з безпеки для захисту громадян нашого району. Всім відомо, що вище зазначені області та район є в переліку, де виявлені на даний час хворі на коронавірусну інфекцію. В ході спілкування Олена Ковцун надала роз’яснення як законодавстом визначені повноваження органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо вирішення даного питання.

Олена Володимирівна ще під час першої хвилі послаблення карантинних обмежень запропонувала допускати на територію ринку для здійснення торгівлі лише субєктів господарювання, які зареєстровані в Теофіпольському районі. Зокрема, очільниця району наголосила присутнім на особистій відповідальності кожного підприємця щодо дотримання санітарних вимог під час карантину.

Станом на сьогодні, завдяки спільним зусиллям усіх гілок влади та свідомості громадян, на території району не пітверджено жодного випадку захворювання на COVID-19.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6483 | Переглядів: 422Дата публікації: 17:44 04.06.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації