Робочий візит голови РДА Олени Ковцун до Базалійської селищної ради
Робочий візит голови РДА Олени Ковцун до Базалійської селищної ради

Поділитися новиною:

Робочий візит голови РДА Олени Ковцун до Базалійської селищної ради

З метою вивчення та вирішення проблемних питань жителів громад району, сьогодні, голова районної державної адміністрації Олена Ковцун відвідала Базалійську селищну раду

У рамках візиту Олена Володимирівна зустрілася з селищним головою Євгеном Білоусом, з яким обговорено перспективи соціально-економічного розвитку громади та хід виконання пріоритетних завдань на 2020 рік. Зокрема, зосереджено увагу на питаннях, що стосуються роботи закладів освіти (підготовки до нового навчального року), соціальної сфери, покращення благоустрою, залучення коштів з державного, обласного бюджету для розвитку інфраструктури на підвідомчій території. Порушувалось питання, з яким до голови адміністрації звернулися місцеві жителі: щодо стану приміщень та документального оформлення колишнього Базалійського професійно-технічного училища з метою передачі приміщення в оренду або продажу. Дане питання попередньо обговорено очільницею району з директором ДНЗ «Теофіпольський професійний аграрно-промисловий ліцей» Павлом Гладищуком, який повідомив, що оформлення бувшого закладу освіти вже на стадії завершення.
Також, Олена Володимирівна спільно з Євгеном Анатолійовичем ознайомилася з роботою місцевої амбулаторії сімейної медицини та будинком-інтернатом для громадян похилого віку та інвалідів. В ході спілкування директор інтернату Алла Коломійчук повідомила, що приміщення будинку-інтернату не є новим, але колектив закладу власноруч, по крихті, зробив ремонт та підтримує його в ідеальному порядку. Щоб його мешканці, а їх ту проживає 35 чоловік, почували тут себе затишно та комфортно. Основним  завданням   інтернату  є  забезпечення   належних умов проживання, соціально – побутового обслуговування, надання  медичної допомоги одиноким громадянам похилого віку, ветеранам  війни  і праці, інвалідам , які потребують стороннього  догляду і допомоги .    
Крім того,  в ході зустрічі, не залишилося поза увагою  і питання стану доріг в селищі, переважна більшість яких - це дороги державного значення. Як повідомив Євген Білоус,  вони утримуються в належному стані, вчасно ремонтуються, але з початком жнивної кампанії, під час руху сільськогосподарської техніки, дорожнє покриття значно руйнується.

По завершенні робочого візиту було домовлено про подальшу злагоджену співпрацю задля спільного вирішення проблемних питань на місцях.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6499 | Переглядів: 532Дата публікації: 17:00 10.06.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації