Не залишаємось осторонь проблем громад
Не залишаємось осторонь проблем громад

Поділитися новиною:

Не залишаємось осторонь проблем громад

З метою вивчення та вирішення проблемних питань жителів громад району, сьогодні, голова районної державної адміністрації Олена Ковцун відвідала Великолазучинську сільську раду

Робочому візиту передувало звернення батьків учнів Великолазучинської ЗОШ І-ІІ ступенів, які висловили стурбованість у зв’язку з прийняттям рішення про пониження ступеня школи, яке було прийнято під час сесії районної ради. Вони занепокоєні тим, що віддаленість населеного пункту до Теофіполя велика, стан дороги поганий, а це передбачає час, проведений дітьми в дорозі, більше години.

У рамках візиту Олена Володимирівна поспілкувалася з сільським головою Анатолієм Козаком та батьками. Очільниця району наголосила, що питання  є дійсно проблемним. Наразі напрацьовується узгоджений план дій з метою проведення ремонтних робіт по даному відрізку дороги, проводиться відповідна робота по закупівлі автобусів для підвозу учнів.

Начальник відділу освіти Майя Мельник окреслила правовий аспект  стосовно порушеного питання та надала обгрунтовані роз’яснення, відповідно до законодавства. Спільно намічено шляхи вирішення даної проблеми.

Крім того, обговорено і інші важливі питання життєдіяльності громади.

За підсумками робочої зустрічі домовились про подальшу скоординовану роботу.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6506 | Переглядів: 1040Дата публікації: 17:57 11.06.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації