Підприємці вимагають вирішення питання щодо торгівлі в селищі Теофіполь
Підприємці вимагають вирішення питання щодо торгівлі в селищі Теофіполь

Поділитися новиною:

Підприємці вимагають вирішення питання щодо торгівлі в селищі Теофіполь

11 червня, близько 13.00 год. біля адмінбудівлі районної державної адміністрації зібрались підприємці з проханням допомогти у вирішенні питання відновлення торгівлі, у зв’язку з послабленням карантинних заходів, на визначених сесію селищної ради для них торгових місцях.

На зустріч до підприємців вийшли голова районної адміністрації Олена Ковцун та заступник голови районної державної адміністрації Володимир Чавелюк. Керівники адміністрації вислухали проблеми підприємців  та взяли до розгляду колективне звернення з копією рішення селищної ради щодо визначених місць торгівлі та справляння плати за їх використання.

Олена Ковцун запевнила платників податків, що подані ними матеріали будуть опрацьовані та направлені для розгляду і вирішення, в межах повноважень, відповідним виконавцям. Наголосила, що в будь-якому випадку, права людей мають бути забезпечені. Всі підприємці повинні бути в рівних умовах і тому, це питання взято на особистий контроль очільниці району.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6508 | Переглядів: 1265Дата публікації: 15:21 11.06.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації