Злагоджена співпраця – запорука успіху
Злагоджена співпраця – запорука успіху

Поділитися новиною:

Злагоджена співпраця – запорука успіху

Керівництвом та структурними підрозділами адміністрації ініційовано проведення 35 позачергової сесії районної ради

Сьогодні відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань соціальної політики та праці, освіти, охорони здоров’я, молоді, фізичної культури і спорту; з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики та позачергова сесія районної ради.

В ході роботи депутати  розглянули схвалений вчора на колегії райдержадміністрації та винесений головою адміністрації на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету Теофіпольського району на 2020 рік».

Терміновість та важливість внесення змін до бюджету викликані необхідністю спрямування: видатків на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет, забезпечення якісної, сучасної та доступної освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету (видатки розвитку); - коштів інших субвенцій бюджету Теофіпольської селищної ради на реконструкцію водопровідної мережі в смт Теофіполь; - співфінансування субвенції на придбання двох шкільних автобусів та розгляду ряду інших нагальних питань.

Голосування депутатами за ці зміни дасть поштовх для реалізації багатьох проектів запланованих за рахунок коштів бюджетів усіх рівнів та є одним з важливих кроків для забезпечення життєдіяльності району вцілому.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6509 | Переглядів: 564Дата публікації: 12:25 12.06.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації