Важливі питання життєдіяльності району обговорили на засіданні громадської ради
Важливі питання життєдіяльності району обговорили на засіданні громадської ради

Поділитися новиною:

Важливі питання життєдіяльності району обговорили на засіданні громадської ради

Сьогодні в залі засідань районної ради відбулося позачергове засідання громадської ради при райдержадміністрації. В роботі взяли участь голова райдержадміністрації Олена Ковцун, голова районної ради Андрій Петринюк, члени громадської ради при РДА.

На розгляд учасників зібрання були винесені наступні питання:

1.Про реформування системи охорони здоров’я району.

2.Про стан надання соціальної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

3.Про участь у заходах з нагоди Дня Конституції України, Дня молоді та до 600-річчя з дня першої писемної згадки про Теофіполь.

4.Різне.     

По першому питанню порядку денного доповів головний лікар КНП «Теофіпольська ЦРЛ» Сергій Шкраба. У своїй доповіді Сергій Іванович поінформував про реорганізацію закладу відповідно до рішення районної ради № 15-28/2019 від 31.05.2019 року «Про затвердження передавального акта комунального закладу «Теофіпольська центральна районна лікарня»; про фінансове забезпечення Теофіпольської ЦРЛ за 5 місяців 2020 року. Розповів про  основні пакети медичних гарантій по яких заключено договори з НСЗУ.

Про стан надання соціальної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування доповіла Оксана Федорчук – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації. Оксана Василівна охарактеризувала основні чинники набуття дитиною статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування. Акцентувала увагу присутніх на основних засадах державної політики щодо соціального захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Окреслила соціальні стандарти та пільги, які надаються дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, розповіла про соціальні гарантії для відповідної категорії дітей.

Про участь у заходах з нагоди Дня Конституції України, Дня молоді та до 600-річчя з дня першої писемної згадки про Теофіполь поінформувала завідувач сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації Лідія Філик, яка повідомила, що з метою відзначення в районі відповідних заходів, враховано дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19». Зокрема: до Дня Конституції України планується покладання квітів до пам’ятників  і пам’ятних знаків видатним діячам українського державотворення; з 15 по 28 червня 2020 року проходить молодіжний онлайн флешмоб «Молодь будує державу» на офіційній  сторінці в соціальній мережі  Facebook  районного будинку  культури  для вікової категорії від 15 до 35 років; з нагоди відзначення 600 –річчя першої історичної згадки про селище Теофіполь 28 червня планується провести велопробіг по маршруту: Теофіполь –Караїна- Карабіївка- Котюрженці –Михнівка- Теофіполь (протяжність 25 км); орієнтовно на 05 липня  заплановано відкритий  турнір з шашок та шахів.

Крім того, в різному на розгляд громадської ради виносились питання, що стосуються ремонту доріг, благоустрою селища та інші.

За підсумками проведення громадської ради прийнято відповідні рішення.

 

 

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6524 | Переглядів: 732Дата публікації: 12:18 18.06.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації