Привітали медичних працівників району
Привітали медичних працівників району

Поділитися новиною:

Привітали медичних працівників району

У третю неділю червня Україна відзначатиме День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини.

Сьогодні, напередодні свята, представників найгуманнішої професії прийшли привітати голова районної державної адміністрації Олена Ковцун спільно з депутатом районної ради, місцевим меценатом, підприємцем Михайлом Тєнєнєвим.

Гості привітали: колектив КНП «Теофіпольська ЦРЛ» на чолі з директором  Сергієм Шкрабою, колектив КНП «Теофіпольський ЦПМСД» на чолі з головним лікарем Оленою Кравчук, колектив Теофіпольської підстанції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Шепетівської станції ЕМД на чолі з керівником Людмилою Микитюк та ознайомилися з роботою закладів.

Очільниця району висловила найщиріші слова вдячності дружній медичній родині району. Наголосила, що праця медичного працівника завжди була і залишається затребуваною і благородною. Від кваліфікації та професіоналізму якої, залежить здоров’я людей. Побажала невичерпної енергії, вагомих результатів у реалізації свого професійного покликання та всіляких життєвих гараздів.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника, кращим із кращих працівникам галузі охорони здоров’я вручено почесні Грамоти, Подяки райдержадміністрації та районної ради і цінні подарунки від Михайла Тєнєнєва.

 

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6527 | Переглядів: 753Дата публікації: 13:48 19.06.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації