Робочий візит голови адміністрації на трикотажну фабрику
Робочий візит голови адміністрації на трикотажну фабрику

Поділитися новиною:

Робочий візит голови адміністрації на трикотажну фабрику

19 червня голова районної державної адміністрації Олена Ковцун з робочим візитом відвідала підприємство ТОВ «АСЛАН-ТЕКСТИЛЬ» у селищі Базалія де зустрілася із директором Рамазаном Шишманом.

У ході зустрічі обговорено перспективи розвитку підприємства. Рамазан Шишман ознайомив із роботою цехів фабрики, забезпеченням працівників належними умовами праці.

В період карантину  ТОВ «АСЛАН-ТЕКСТИЛЬ» працює з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних вимог. Два рази на день проводиться дезінфекція приміщень і обладнання. Фабрика забезпечена засобами захисту – антисептиками та захисними масками, працівники дотримуються дистанції.

Основний вид діяльності підприємства – виробництво трикотажної тканини. Кількість працюючих на підприємстві становить113 чол. На фабриці функціонує два цехи – в’язальний та оздоблювальний. В подальшому ще планується відкриття швейного цеху, що дасть змогу забезпечити нові робочі місця.

На території фабрики  облаштовується спортивний майданчик для дозвілля працівників, де вони зможуть проводити вільний час, граючи у футбол та баскетбол.

На завершення зустрічі Олена Ковцун подякувала  Рамазану Шишману за розвиток підприємництва у районі, що дає змогу забезпечувати робочі місця та сталий розвиток території, а також наголосила про подальшу співпрацю.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6529 | Переглядів: 1061Дата публікації: 16:38 19.06.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації