День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні
День скорботи та вшанування пам\

Поділитися новиною:

День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня ми вшановуємо ветеранів та схиляємо голови перед загиблими воїнами у Другій світовій війні. Саме у цей день розпочалась найкривавіша в історії війна. Вона забрала життя мільйонів людей і відізвалася болем у кожній сім’ї.

Сьогодні, у  День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, встановленого Указом Президента України від 17 липня 2000 року № 1245, Теофіпольщина вшанувала пам’ять загиблих покладенням квітів до пам’ятника  Пресвятій Богородиці (пам’ятного знаку захисникам суверенної, незалежної, Богом благословенної України) та вічного вогню, меморіального комплексу воїнам-визволителям - за участю голови адміністрації Олени Ковцун, голови Теофіпольської районної організації ветеранів Володимира Кобери, голови громадської організації «Теофіпольська районна спілка ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ «Єдиний щит» Анатолія Стучинського, громадськості.

Присутні вшанували пам’ять загиблих під час Другої світової війни хвилиною мовчання, поклали квіти до пам’ятників та запалили лампадки.

Сьогодні важко уявити усі випробування, біль і горе, які випали на долю минулих поколінь. Але нечуваний героїзм та єднання народу, який піднявся на бій і переміг у жорстоких боях, навіки залишиться у наших вдячних серцях.

Ми схиляємось перед мільйонами невинних жертв, які забрала війна. Вічна пам'ять і вічна пошана кожному, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу для нас – прийдешніх поколінь.

Вічна пам'ять полеглим на полі бою. Честь і слава - живим Героям!

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6533 | Переглядів: 381Дата публікації: 12:45 22.06.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації