Привітання голови адміністрації Олени Ковцун з Днем державної служби України
Привітання голови адміністрації Олени Ковцун з Днем державної служби України

Поділитися новиною:

Привітання голови адміністрації Олени Ковцун з Днем державної служби України

Шановні державні службовці!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем державної служби України!
Державна служба – це механізм забезпечення стабільності, надійності конституційного устрою та надання державному управлінню організованості, компетентності і професіоналізму. Від ефективного функціонування інституту державної служби, відповідальності кожного з державних службовців залежить успішність країни в цілому.
Професія державного службовця - важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.
З нагоди професійного свята бажаю, щоб ваші дії були мудрими, а щоденна робота викликала повагу та довіру громадян.
Здоров’я усім вам, витримки у всіх життєвих випробуваннях, заслуженої шани і вдячності від людей! Невичерпної енергії, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень в ім’я розквіту Теофіпольського району та подальшої розбудови Української держави.

З повагою,

голова адміністрації                                                                                                             Олена КОВЦУН

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6538 | Переглядів: 80Дата публікації: 08:37 23.06.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації