Приймали вітання державні службовці
Приймали вітання державні службовці

Поділитися новиною:

Приймали вітання державні службовці

23 червня в залі засідань районної ради, з нагоди Дня державної служби України, державних службовців органів виконавчої влади щиро привітала із професійним святом голова районної державної адміністрації Олена Ковцун

Вітаючи присутніх Олена Володимирівна наголосила, що на державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. «Кожен на своєму місці ми виступаємо ланкою, що поєднує владу і народ, формуємо ефективну систему державного управління, яка повинна стати мобільною, гнучкою, реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя людей» - наголосила очільниця району.

Також, висловила найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь соціально-економічного та культурного розвитку Теофіпольського району та побажала міцного здоров’я, успіхів і всіляких життєвих гараздів.

Кращим державним службовцям району було вручено грамоти  Хмельницької обласної профспілки працівників державних установ та районної державної адміністрації.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6539 | Переглядів: 269Дата публікації: 13:56 23.06.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації