На порядку денному - якість надання послуг населенню в умовах карантину
На порядку денному - якість надання послуг населенню в умовах карантину

Поділитися новиною:

На порядку денному - якість надання послуг населенню в умовах карантину

Сьогодні, голова районної державної адміністрації Олена Ковцун, за участі керівника апарату адміністрації Галини Андрощук, провела нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району

Про роботу Теофіпольського районного сектору Державної міграційної служби України в Хмельницькій області доповів головний спеціаліст Олександр Лебідь, який коротко охарактеризував роботу служби з початку року із урахуванням періоду до карантину.

Директор Теофіпольської  районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Володимир Бойко розповів про нововведення, що стосуються виплат безробітнім. Зокрема: збільшено розмір мінімальної допомоги до 1000 гривень; змінено період початку повернення виплат тим хто звільнився за власним бажанням (з першого дня);  та щодо ряду інших змін.

Про роботу відділу з питань надання адміністративних послуг прозвітувала начальник - Галина Сторожук. Зауважила, що звернень у зв’язку з частковим послаблення карантинних заходів стало значно більше. Прийом громадян налагоджено з урахуванням всіх карантинних рекомендацій.

Начальник Теофіпольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Ірина Стецюк повідомила, що на час карантину особистий прийом громадян обмежено. Всі консультації, пов’язані з отриманням соціальних послуг надаються різними способами дистанційної комунікації.

Підводячи підсумки наради Олена Ковцун подякувала усім присутнім за злагоджену роботу з надання якісних послуг населенню та акцентувала увагу на тому, що відповідно до змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» посилено карантинні заходи в районі, створено робочу групу, запроваджено щоденну звітність на ОДА. У зв’язку з цим наголосила на відповідальності керівників у разі недотримання умов постанови.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6544 | Переглядів: 185Дата публікації: 12:16 24.06.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації