На Теофіпольщині урочисто відкрито пам’ятник Великому Кобзарю
На Теофіпольщині урочисто відкрито пам’ятник Великому Кобзарю

Поділитися новиною:

На Теофіпольщині урочисто відкрито пам’ятник Великому Кобзарю

В історії народу є імена, які становлять його славу, велич і національну гордість. Саме таким є для України ім’я безсмертного Кобзаря – Тараса Шевченка

Сьогодні на території Новоставецької ОТГ відбулася  урочиста церемонія відкриття пам’ятника на честь Тараса Григоровича Шевченка - українського поета, художника і просвітителя, Великого Кобзаря. До участі у заході долучилася голова районної держаної адміністрації Олена Ковцун.

Новоставецький сільський голова Анатолій Вальчук привітав громаду із визначною подією - відкриттям пам’ятника Тарасу Шевченку. Наголосив на великому значенні спадщини Шевченка у житті українського народу та подякував  громаді села за небайдужість, ініціативність та патріотизм, за приклад єдності та високу національну свідомість. Висловив слова подяки керівництву Філії «Рідний край» за  підтримку в облаштуванні  та озелененні  території біля пам’ятника Кобзарю.

До присутніх звернулася голова районної державної адміністрації Олена Ковцун, яка закликала цінувати творчість Тараса Шевченка та берегти своє майбутнє. Побажала усім присутнім, добра, достатку, громаді - процвітання, здійснення усіх задумів і мрій на благо жителів.

Урочисту церемонію відкриття пам’ятника на честь Тараса Шевченка здійснили Анатолій Вальчук та вчитель української мови Новоставецького ліцею Людмила Маринюк. Освячення пам’ятника провів настоятель Свято-Михайлівського храму, отець Олександр.   

На завершення заходу присутні поклали до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку квіти та віддали йому свою шану і подяку за багаторічну боротьбу і страждання в ім’я незалежності України та волі її народу.

Минатимуть роки, спливатимуть віки, а Тарас Шевченко залишатиметься у пам’яті нащадків.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6549 | Переглядів: 899Дата публікації: 10:25 25.06.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації