Проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Поділитися новиною:

Проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні, під керівництвом голови Теофіпольської районної державної адміністрації Олени Ковцун, проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Сьогодні, під керівництвом голови Теофіпольської районної державної адміністрації Олени Ковцун, проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглянуто питання порядку денного: про  відновлення діяльності  комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Теофіпольської районної ради Хмельницької області.

За результатами виступів, з урахуванням обговорення комісія

 ВИРІШИЛА:

1. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації (Майя МЕЛЬНИК), директору комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Теофіпольської районної ради Хмельницької області (Анна ГЛАДИЩУК):

1.1. Відповідно до Постанови КМУ від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину» з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хворобиCOVSD– 19, спричиненої корона вірусом SARS–CoV– 2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів, листа Міністерства освіти і науки України від 26.05.2020   №1/9 -278 «Щодо організації роботи інклюзивно – ресурсних центрів», з метою проведення комплексної психолого – педагогічної оцінки розвитку дитини, відновити діяльність комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Теофіпольської районної ради Хмельницької області  на період  з 26.06.2020  по 01.07.2020 року.

2. Директору комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Теофіпольської районної ради Хмельницької області (Анні ГЛАДИЩУК):

2.1. При організації роботи інклюзивно-ресурсного центру дотримуватися  вимог Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID -19)»,  листа Міністерства освіти і науки України від 26.05.2020 №1/9-278 «Щодо організації роботи інклюзивно-ресурсних центрів» з врахуванням особливостей роботи інклюзивно-ресурсного центру.

  2.2.  Розробити, затвердити графік роботи «Інклюзивно – ресурсного центру» на вказаний період. Копії надати до 26.06.2020 року:

-  в сектор з питань  оборонної роботи, цивільного захисту,  захисту довкілля та взаємодії з правоохоронними  органами          районної державної адміністрації;

- в Теофіпольське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

 3. Начальнику Теофіпольського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області (Павло ШЕВЧУК):

3.1. 25.06.2020 року здійснити перевірку готовності до роботи комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Теофіпольської районної ради Хмельницької області з оформленням акту-довідки готовності до роботи відповідно до вимог Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID -19)».

3.2. На період діяльності комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Теофіпольської районної ради Хмельницької області  з 26.06.2020 року по 01.07.2020 року відповідно до повноважень здійснювати контроль за виконанням протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID -19).

3.3. Акт-довідку перевірки готовності до роботи комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Теофіпольської районної ради Хмельницької області відповідно до вимог Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID -19)» надати голові районної державної адміністрації до 26.06.2020 року.

4. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації (Майя МЕЛЬНИК), до 03.07.2020 року надати підсумкову інформацію щодо діяльності комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Теофіпольської районної ради Хмельницької області в сектор з питань  оборонної роботи, цивільного захисту,  захисту довкілля та взаємодії з правоохоронними  органами            районної державної адміністрації.

5.  Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу освіти райдержадміністрації (Майя МЕЛЬНИК).

 

 

           

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6552 | Переглядів: 470Дата публікації: 12:40 25.06.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації