З робочим візитом Теофіпольський район відвідала народний депутат України Олена Копанчук
З робочим візитом Теофіпольський район відвідала народний депутат України Олена Копанчук

Поділитися новиною:

З робочим візитом Теофіпольський район відвідала народний депутат України Олена Копанчук

22 червня, з робочим візитом Теофіпольщину відвідала народний депутат України Олена Копанчук

З метою надання консультацій з нагальних питань та вирішення важливих справ для окремих жителів і громади Теофіпольського району вцілому, свій візит народна обраниця розпочала із прийому громадян в залі засідань районної ради.

Далі Олена Копанчук спільно з головою адміністрації Оленою Ковцун та головою районної ради Андрієм Петринюком ознайомилася з ходом будівельних робіт ІІ черги будівництва районного будинку культури, зустрілася з представником ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника». Присутні обговорили перспективи завершення будівництва.

Побувала Олена Копанчук також у храмі Покрови Пресвятої Богородиці де поспілкувалася з благочинним Православної Церкви України митрофорним протоієреєм отцем Василем Крисаком. Святий отець поблагословив Олену Євгенівну на добрі справи та подарував ікону.

Робочий візит було продовжено в дитячій музичній школі. Директор Людмила Чернікова розповіла про потреби школи, яка потребує ремонту, заміни музичних інструментів.

Крім того, народна депутатка оглянула відрізок дороги до Великого Лазучина, по якій планується підвіз учнів 5-9 класів до Теофіпольського опорного закладу (протяжністю більше 9-ти км). Переконалися, що дорога в незадовільному стані та потребує капітального ремонту.

На завершення зустрічі народний депутат України Олена Копанчук запевнила, що бере під особистий контроль вивчення проблемних питань району та  максимально сприятиме у їх вирішенні.


Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6553 | Переглядів: 358Дата публікації: 14:25 22.06.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації