На постійному контролі голови адміністрації питання роботи установ, підприємств району та безпеки його жителів
На постійному контролі голови адміністрації питання роботи установ, підприємств району та безпеки його жителів

Поділитися новиною:

На постійному контролі голови адміністрації питання роботи установ, підприємств району та безпеки його жителів

Сьогодні, голова районної державної адміністрації Олена Ковцун провела щотижневу нараду із окремими керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації установ, організацій району

В ході наради Олена Володимирівна заслухала інформацію керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району щодо основних напрямів роботи за минулий тиждень та про заплановану роботу на поточний тиждень.

Представниками Держпродспоживслужби протягом минулого тижня здійснено рейд щодо дотримання вимог карантинних заходів на 5 об’єктах громадського перебування людей (заклади громадського харчування, торгові точки продовольчих та непродовольчих груп, перукарні). При перевірці трьох продовольчих та одного непродовольчого магазинів в с.Мар’янівка виявлено порушення, а саме не дотримання контролю за дистанцією між покупцями, недостатній запас засобів індивідуального захисту та не належно оформлені записи про проведення дезинфекції. Зокрема, при перевірці закладу громадського харчування (бар "Наталі") встановлено факт скупчення людей (дискотека), в якому брали участь більше 10 осіб про що складено два адміністративні протоколи на власників закладів. В присутності працівників національної поліції попереджено про адміністративну відповідальність та вказано на усунення виявлених недоліків. На цьому тижні заплановано продовження проведення рейдів щодо дотримання вимог карантинних заходів.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Лебідь прозвітувала про середній рівень заробітної плати підприємств району за травень поточного року. Проведено зустрічі з керівниками підприємств, в результаті чого у другому півріччі очікуємо підвищення рівня середньої заробітної плати штатних працівників району.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Олександр Сапуга доповів про виконання зведеного бюджету району та шляхи його наповнення.

Зокрема, начальник відділу освіти райдержадміністрації Майя Мельник зауважила, що сьогодні, розпочато другий етап здачі ЗНО з предметів українська мова та література. Надалі ЗНО проходитиме відповідно до графіку, який затверджений Міністерством освіти і науки України. Обговорено питання забезпечення підвезення учнів до пунктів здачі ЗНО.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана Федорчук повідомила, що у зв’язку з карантинними заходами після обстеження умов проживання 14 дітей було повернуто в Теофіпольський район з закладів інституційного догляду та виховання дітей, де діти перебували на цілодобовому утриманні. Продовжується робота щодо моніторингу в телефонному режимі стану забезпечення потреб дітей, наявних проблем у сім’ях, необхідної допомоги, відповідального ставлення батьків до виконання їхнього обов’язків по догляду та виховання дітей. Також проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо необхідності уникнення місць масового скупчення людей та дотримання профілактичних заходів щодо запобігання зараження коронавірусною інфекцією.

Піднімалися питання стосовно функціонування Теофіпольської центральної районної лікарні і комунального некомерційного підприємства «Теофіпольський центр первинної медико-санітарної допомоги», Святецької амбулаторії. На даний час на лікуванні в інфекційному відділенні районної лікарні перебуває 4 хворих на пневмонію (один з яких важко хворий). Сергій Шкраба зазначив, що фінансування лікарні за новою моделлю, тобто фінансування медичної послуги відкладено ще на три місяці. Олена Кравчук повідомила про бездоганну роботу медичного персоналу Святецької амбулаторії сімейної медицини та про позитивні відгуки жителів громади.

За підсумками проведення щотижневої наради скоординовано роботу на поточний тиждень.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/6563 | Переглядів: 579Дата публікації: 17:03 30.06.2020
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації